Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1256
EAN: 8032958189973
Ewent EW1256. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits: 2 pcs, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 30,5 cm (12"). Produkta krāsa: Melns, Materiāls: ABS sintētika, Alumīnijs. Saimnieka interfeiss: USB. Barošanas avota veids: USB, Ieejas spriegums: 5 V. Kabeļa garums: 0,5 m, Svars: 435 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Охлаждающее основание для ноутбука Ewent EW1256 12"-17" Чёрный | €10.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| USB versija | 2.0 |
| Darbības rādītāji | |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 30,5 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits | 2 pcs |
| Ventilatora diametrs | 12,5 cm |
| Rotācijas ātrums (max) | 1000 RPM |
| Ventilatora darbspēja | 70 kubikpēdas minūtē |
| Trokšņu līmenis | 23 dB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Svars | 435 g |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | ABS sintētika, Alumīnijs |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 340 x 250 x 20 mm |