Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1259
EAN: 8054392611162
Ewent EW1259. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits: 5 pcs, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 30,5 cm (12"). Produkta krāsa: Melns, Materiāls: Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS), Gaismas krāsa: Zils. Saimnieka interfeiss: USB. Kabeļa garums: 0,5 m, Platums: 370 mm, Dziļums: 300 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| USB versija | 2.0 |
| USB pieslēgvietu skaits | 2 |
| Darbības rādītāji | |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 30,5 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits | 5 pcs |
| Ventilatora diametrs | 7 cm |
| Rotācijas ātrums (min) | 1000 RPM |
| Rotācijas ātrums (max) | 2500 RPM |
| Ventilatora darbspēja | 80 kubikpēdas minūtē |
| Trokšņu līmenis | 25 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Zils |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Platums | 370 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 1,15 kg |