Ražotājs: Zalman
Modelis: ZM-NS1000
EAN: 8809213767890
Zalman ZM-NS1000. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 40,6 cm (16"), Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits: 1 pcs, Ventilatora diametrs: 18 cm. Produkta krāsa: Melns, Materiāls: Plastmasa, Tērauds, Gumija. Saimnieka interfeiss: USB. Barošanas avota veids: USB, Ieejas spriegums: 5 V. Svars: 1,3 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Zalman ZM-NS1000 atdzesējošais paliktnis portatīvajiem datoriem 40,6 cm (16") Melns | €18.15 |
|
www.trajektorija.lt |
ZALMAN ZM-NS1000 Notebook stand | €24.09 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| USB versija | 2.0 |
| USB pieslēgvietu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 40,6 cm |
| Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits | 1 pcs |
| Ventilatora diametrs | 18 cm |
| Ventilatora ātruma kontrole | |
| Apgriezienu ātrums | 550 RPM |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds, Gumija |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,3 kg |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 352 x 315 x 45 mm |