| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Acer 4GB DDR3 1333MHz atmiņas modulis 1 x 4 GB ECC | €131.47 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1333 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| ECC | |
| Atmiņas tips | PC-10600 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | DIMM |