Ražotājs: DELL
Modelis: A6994446
EAN: 0740617199352
DELL 8GB DDR3 DIMM. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, CAS latentums: 5
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| CAS latentums | 5 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | Alienware X51 Alienware X51 R2 Inspiron 3847 OptiPlex 3020 OptiPlex 3030 OptiPlex 7010 OptiPlex 9010 OptiPlex 9020 DT OptiPlex XE2 MT OptiPlex XE2 SFF Vostro 470 XPS 8500 XPS 8700 |