Ražotājs: DELL
Modelis: A7022339
EAN: 0740617221169
DELL A7022339. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 204-pin SO-DIMM, Produkta krāsa: Zaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Dell 8GB - 2Rx8 DDR3L SODIMM 1600MHz | A7022339 | €137.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67,6 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |