Ražotājs: DELL
Modelis: A9210967
EAN: 0740617261837
DELL A9210967. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, Produkta krāsa: Zaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL A9210967 muistimoduuli 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2400 MHz | €117.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Savienojamie produkti | - Inspiron 15 5000 Series (5565) - Inspiron 15 5000 Series (5567) - Inspiron 15 7000 Series (7566) - Inspiron 17 5000 Series (5767) - Inspiron AIO 3264 - Latitude 3379 - OptiPlex 7040 Micro - XPS 7760 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,6 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |