Ražotājs: DELL
Modelis: A9654881
EAN: 0740617269420
DELL A9654881. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, ECC, Produkta krāsa: Melns, Zaļš
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Savienojamie produkti | - PowerEdge T30 - Precision Workstation T3420 SFF - PowerEdge R230 - Precision Workstation T3620 MT - Precision Workstation 3630 Tower - PowerEdge T130 - PowerEdge R330 - PowerEdge T330 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31 mm |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |