Ražotājs: DELL
Modelis: AA086414
EAN: 0740617278415
DELL AA086414. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Dell DDR4 - Modul - 4 GB - DIMM 288-PIN - 2666 MHz / PC4-21300 | €34.57 |
|
hiq24.de |
Dell 4GB - 1RX16 DDR4 UDIMM 2666MHz | AA086414 | €53.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |