Ražotājs: DELL
Modelis: AB640682
EAN: 5397184578735
DELL AB640682. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3466 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
DELL AB640682 module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go DDR4 3466 MHz | €94.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3466 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Savienojamie produkti | - Precision 7560 - Precision 7760 |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |