Ražotājs: DELL
Modelis: AB883073
EAN: 5397184688144
DELL AB883073. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5, Atmiņas taktātrums: 4800 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
DELL AB883073 module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go DDR5 4800 MHz | €67.80 |
|
www.pure-gaming.fr |
DELL AB883073 module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go DDR5 4800 MHz | €74.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas taktātrums | 4800 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| Savienojamie produkti | Alienware Aurora R13 XPS 8950 |
| Papildus informācija | |
| Mikroshēmu organizācija | 1Rx16 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |