Ražotājs: DELL
Modelis: AC774051
EAN: 5397184878651
DELL AC774051. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5, Atmiņas taktātrums: 5600 MHz, Atmiņas formas standarts: 262-pin SO-DIMM, ECC
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Jā |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.1 V |
| Savienojamie produkti | Precision 7680 Precision 7780 |