Ražotājs: DELL
Modelis: RYK18
EAN: 4058154228494
DELL RYK18. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, ECC, Produkta krāsa: Melns, Zils
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL RYK18 atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz ECC | €32.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| Savienojamie produkti | - PowerEdge C6145 |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |