Ražotājs: DELL
Modelis: TJ1DY
EAN: 4053162767485
DELL TJ1DY. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3L, Atmiņas taktātrums: 1333 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL TJ1DY atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR3L 1333 MHz | €35.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3L |
| Atmiņas taktātrums | 1333 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |