Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F3843-L517
EAN: 4053026720960
Fujitsu 32GB PC4-2133R. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
FUJITSU MEM 32GB 2Rx4 DDR4-2133MHz LRDIMM PC4-17000 ECC CL15 1.2V | €67.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31 mm |