Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F3604-L510
EAN: 0887045041867
Fujitsu 4GB PC3-10600. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1333 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU S26361-F3604-L510 | €199.18 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1333 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | DIMM |