Ražotājs: Fujitsu
Modelis: FUJ:CA46212-5610
EAN: 5711783379577
Fujitsu FUJ:CA46212-5610. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, CAS latentums: 15
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu FUJ:CA46212-5610 atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2133 MHz | €356.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 15 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |