Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Savīts |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Vītā pāra savienojuma veids | 4x2 |
| Kabeļa šķiedras klase | Eca |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3an |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Frekvence | 500 MHz |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4,46 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 1 gads(i) |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |