Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F4102-L3
EAN: 4059595568651
Fujitsu S26361-F4102-L3. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Fujitsu S26361-F4102-L3 module de mémoire 4 Go 1 x 4 Go DDR4 2666 MHz | €30.99 |
|
www.pc21.fr |
FUJITSU DDR4 | €51.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Savienojamie produkti | Fujitsu ESPRIMO Q558/Q958 |