Ražotājs: Goodram
Modelis: IR-W2400D464L15S/4G
EAN: 5908267910894
Goodram IR-W2400D464L15S/4G. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 15, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.itstore.es |
MÓDULO MEMORIA RAM DDR4 4GB 2400MHz GOODRAM IRDM BLANCO | €8.48 |
|
www.efecto2000.es |
Goodram IR-W2400D464L15S/4G atmiņas modulis 4 GB 1 x 4 GB DDR4 2400 MHz | €10.58 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 15 |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 512M x 8 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |