Ražotājs: Goodram
Modelis: IRP-W3600D4V64L17/32GDC
EAN: 5908267960707
Goodram IRDM PRO. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 2 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3600 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 17, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Goodram IRDM PRO muistimoduuli 32 GB 2 x 16 GB DDR4 3600 MHz | €135.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 17 |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Atmiņas spriegums | 1.35,1.4 V |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Produkta krāsa | Balts |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |