Ražotājs: Goodram
Modelis: IRP-W4000D4V64L18S/8G
EAN: 5908267960851
Goodram IRDM PRO. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 4000 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 18, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Goodram IRDM PRO atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 4000 MHz | €92.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 4000 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 18 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Produkta krāsa | Balts |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |