Ražotājs: Revell
Modelis: 4009803039596
EAN: 4009803039596
Revell 03959 Modellbausatz Spitfire Mk.II im Maßstab 1:48, Level 3. Ieteicamais vecums (minim.): 120 gads(i), Materiāls: Plastmasa
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Revell liimitav mudel Supermarine Spitfire Mk.II 1:48 | €17.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 120 gads(i) |
| Gabalu skaits | 34 pcs |
| Materiāls | Plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 188 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Garums | 311 mm |
| Svars | 120,6 g |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Multi |
| Instrukcijas valodas (ISO 639 formāts) | Multi |
| Komerciāls ierīces tips | Atsevišķa patērētāja vienība |
| (cdm) Reconducted new drop | Reconducted |
| (cdm) Sezonalitātes | Pastāvīgs |
| (cdm) Auditorija | Paredzēta bērniem |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iepakojuma platums | 311 mm |
| Iepakojuma dziļums | 183 mm |
| Iepakojuma augstums | 46 mm |
| Iepakojuma svars | 205 g |
| Īpašības | |
| Tips | Scale Model Engineering Objects |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas tilpums | 36822000 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 4043529102905 |
| Kastes svars (Master) | 2,86 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 375 mm |
| Kastes garums (Master) | 375 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 304 mm |
| Daudzums Master kastē | 12 pcs |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 95030030000 |