Ražotājs: Goodram
Modelis: IR-X2666D464L16S/8GDC
EAN: 5908267940785
Goodram IRDM X. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 2 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 16, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 16 |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 512M x 8 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Dziļums | 31,2 mm |
| Augstums | 1,4 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |