Ražotājs: Goodram
Modelis: IR-X2666D464L16S/16G
EAN: 5908267960400
Goodram IRDM X. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 16, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Оперативная память GoodRam IRDM X, DDR4, 16 GB, 2666MHz, CL16 (IR-X2666D464L16S/16G) - OReol.eu | €38.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 16 |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Polija |