Ražotājs: Goodram
Modelis: W-MEM2666R4D416G
EAN: 5908267953082
Goodram W-MEM2666R4D416G. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 19, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Goodram W-MEM2666R4D416G atmiņas modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz ECC | €106.23 |
|
www.itstore.es |
MÓDULO MEMORIA RAM DDR4 16GB 2666MHz GOODRAM RETAIL | €115.69 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| On-Die ECC | |
| CAS latentums | 19 |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 72 |
| Atmiņas tips | RDIMM |
| JEDEC standarts | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 100 °C |