Ražotājs: HP
Modelis: 1CA75AA
EAN: 0191628009589
HP 16GB DDR4 2400MHz. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
HP Memory / HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC (1CA75AA) | €250.94 |
|
direkt.jacob.de |
HP Memory / HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC (1CA75AA) | €273.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Savienojamie produkti | ZBook Studio, ZBook 15, ZBook 15U, ZBook 17, G3, G4 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Dziļums | 3,9 mm |
| Augstums | 31 mm |
| Svars | 17,2 g |