| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
HP 286H5AA module de mémoire 4 Go 1 x 4 Go DDR4 3200 MHz | €34.90 |
|
www.pc21.fr |
HP 286H5AA atmiņas modulis 4 GB 1 x 4 GB DDR4 3200 MHz | €35.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,6 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 3,5 mm |
| Svars | 7,75 g |