Ražotājs: HP
Modelis: B4U35AT
EAN: 0021111221375
HP 2GB PC3-12800 (DDR3 1600 MHz) DIMM. Iekšējā atmiņa: 2 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 2 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 2 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 2 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 95 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 4 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | DIMM |