Ražotājs: HP
Modelis: 820569-001
EAN: 5712505719053
HP 4GB DDR4 2133MHz. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz, Produkta krāsa: Zaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
RAM для ноутбука HP 4GB, 2133MHz, 1.2v, DDR4 DIMM - OReol.eu | €91.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |