Ražotājs: HP
Modelis: Z4Y84AA#AC3
EAN: 4058154159064
HP 4GB DDR4 2400MHz. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
HP 4GB DDR4 2400MHz muistimoduuli 1 x 4 GB | €19.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,6 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |