Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| HP segments | Bizness |
| Savienojamie produkti | HP ProDesk 400 G4 SFF, HP ProDesk 400 G4 MT, HP ProDesk 600 G3 MT, HP ProDesk 600 G3 SFF, HP EilteDesk 800 G3 TWR, HP EliteDesk 800 G3 SFF |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Dziļums | 30,7 mm |
| Augstums | 3,1 mm |
| Svars | 15,5 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |