Ražotājs: HP
Modelis: 693374-001
EAN: 4054842530191
HP 693374-001. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 204-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP 693374-001 atmiņas modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz | €274.03 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 204-pin SO-DIMM |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |