| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Оперативная память HP V6, DDR4, 16 GB, 2666MHz, CL16 (7EH62AA#ABB) - OReol.eu | €72.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 2 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto augstums | 13,6 cm |
| Paletes neto platums | 6,2 mm |
| Paletes neto dziļums | 3,62 cm |
| Paletes neto svars | 34 g |