Ražotājs: Integral
Modelis: IN4T16GNFLUX
EAN: 5055288485075
Integral 16GB PC RAM MODULE DDR4 2933MHZ PC4-23400 UNBUFFERED NON-ECC 1.2V 1GX8 CL21. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2933 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 21
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2933 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 21 |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 2048M x 64 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31,2 mm |