Ražotājs: Integral
Modelis: IN4T4GNCJPX
EAN: 5055288481589
Integral 4GB DDR4 2133MHz DESKTOP NON-ECC MEMORY MODULE. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, CAS latentums: 15
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL | €14.30 |
|
www.topbiz.fr |
Integral 4GB DDR4 2133MHz DESKTOP NON-ECC MEMORY MODULE module de mémoire 4 Go 1 x 4 Go | €21.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 15 |
| Pārbaudes platums | 64 bit |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 512M x 64 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31,2 mm |