Ražotājs: Integral
Modelis: IN3V8GNAJKILV
EAN: 5055288481503
Integral 8GB DDR3 1600MHz NOTEBOOK NON-ECC MEM MODULE 1.35v. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 204-pin SO-DIMM, CAS latentums: 11
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 11 |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.35 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 64 |
| Pretgaismas krāsa | Zaļš |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67,6 mm |
| Augstums | 30 mm |