Ražotājs: Integral
Modelis: IN4V8GNELSX
EAN: 5055288482500
Integral 8GB LAPTOP RAM MODULE DDR4 2666MHZ PC4-21333 UNBUFFERED NON-ECC SODIMM 1.2V 1Gx8 CL19. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, CAS latentums: 19
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 19 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 64 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,7 mm |
| Augstums | 30 mm |