Ražotājs: Lenovo
Modelis: 00D4970
EAN: 5715063339718
Lenovo 00D4970. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM, CAS latentums: 11, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 00D4970 atmiņas modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR3 1600 MHz ECC | €35.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latentums | 11 |
| Atmiņas spriegums | 1.5 V |