Ražotājs: Lenovo
Modelis: 03T7118
EAN: 4053162575547
Lenovo 03T7118. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 204-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Lenovo 8GB 1600MHz DDR3Low voltage 03T7118, 8 GB, 1 x 8 GB, FRU03T7118, 03T6458 5706998287816 operatīvā atmiņa | €140.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67,6 mm |
| Dziļums | 3 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 9 g |