Ražotājs: Lenovo
Modelis: 00D4955
EAN: 0883436217866
Lenovo 4GB PC3-12800. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 4 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3, Atmiņas taktātrums: 1600 MHz, Atmiņas formas standarts: 240-pin DIMM
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3 |
| Atmiņas taktātrums | 1600 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 240-pin DIMM |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.5 V |