Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X70Z78724
EAN: 0195042730005
Lenovo 4X70Z78724. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2933 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pamięć Lenovo DDR4, 8 GB, 2933MHz, (4X70Z78724) | €20.51 |
|
oreol.eu |
Оперативная память Lenovo DDR4, 8 GB, 2933MHz, (4X70Z78724) - OReol.eu | €28.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2933 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 133,5 mm |
| Dziļums | 31,4 mm |
| Augstums | 3,9 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 157 mm |
| Iepakojuma dziļums | 57 mm |
| Iepakojuma augstums | 15 mm |
| Iepakojuma svars | 35 g |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |