Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X77A77494
EAN: 0889488592005
Lenovo 4X77A77494. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Lenovo 4X77A77494 module de mémoire 8 Go 1 x 8 Go DDR4 3200 MHz ECC | €89.90 |
|
www.ldlc.com |
Lenovo ThinkSystem 8 Go TruDDR4 3200 MHz ECC (4X77A77494) | €359.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Savienojamie produkti | ThinkSystem |