Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4ZC7A08706
EAN: 0889488486380
Lenovo 4ZC7A08706. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2933 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO MEM 8GB 1Rx8 DDR4-2933MHz RDIMM PC4-23400 ECC CL21 1.2V | €58.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2933 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Atmiņas līmenis | 8 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |