Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4ZC7A08707
EAN: 0889488486397
Lenovo 4ZC7A08707. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 16 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2933 MHz, Atmiņas formas standarts: RDIMM
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Registered (buffered) |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2933 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | RDIMM |
| Displeja fona gaisma | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |