Ražotājs: Lenovo
Modelis: 5M30Z71646
EAN: 5704174479383
Lenovo 5M30Z71646. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
RAM для ноутбука Lenovo Lenovo 5M30Z71646 moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz - OReol.eu | €106.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Sertifikācija | CE |
| Savienojamie produkti | ThinkPad |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 30,1 mm |
| Augstums | 3,8 mm |
| Svars | 15 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 157 mm |
| Iepakojuma dziļums | 57 mm |
| Iepakojuma augstums | 15 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |