Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4X70J67437
EAN: 0889955748973
Lenovo 8GB DDR4-2133 ECC. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, ECC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO 8GB DDR4 ECC HALOGEN FREE SODIMM | €276.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 95 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 30,1 mm |
| Dziļums | 67,8 mm |
| Augstums | 3,8 mm |
| Svars | 20 g |