Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OM32G43200U2RX8NE12
EAN: 5056006194309
Origin Storage 32GB DDR4 3200MHz UDIMM 2Rx8 non-ECC 1.2V. Komponente: PC/serveris, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, Atmiņas formas standarts: 288-pin DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Mälu ORIGIN STORAGE 32GB DDR4 3200MHZ UDIMM 2RX8 NON-ECC 1.2V | €192.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |