Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OM32G54800SO1RX8NE11
EAN: 5059902011206
Origin Storage 32GB DDR5 4800MHz SODIMM 1Rx8 Non-ECC 1.1V. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 32 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5, Atmiņas taktātrums: 4800 MHz, Atmiņas formas standarts: 262-pin SO-DIMM
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
RAM klēpjdatoram Origin Storage 32GB DDR5 4800MHZ SODIMM 1RX8 - OReol.eu | €144.00 |
|
eltek.lv |
Pamięć do laptopa Origin 32GB DDR5 4800MHZ SODIMM 1RX8 | €157.93 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas taktātrums | 4800 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Nē |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.1 V |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |