Ražotājs: Origin Storage
Modelis: OM8G43200SO1RX8NE12
EAN: 5056006191315
Origin Storage 8GB DDR4-3200 SODIMM 1RX8 1.2V CL22. Komponente: Portatīvais dators, Iekšējā atmiņa: 8 GB, Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs): 1 x 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz, Atmiņas formas standarts: 260-pin SO-DIMM, CAS latentums: 22
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nē |
| CAS latentums | 22 |
| Atmiņas līmenis | 1 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |